با دریافت وام دیجی‌پی
از دیجی‌کالا یخچال قسطی بخرید

خرید اقساطی یخچال از معتبرترین فروشگاه اینترنتی ایران با بیش از ۳۰۰ یخچال متنوع
محاسبه اقساط مـبلغ و تـعداد اقـساط را مـشخص کنید
مبلغ هر قسط 0 ریال
کارمزد دیجی‌پی 0 ریال
بازپرداخت نهایی 0 ریال
مبلغ چک ضمانت 0 ریال

مبلغ چک صرفا جهت ضمانت بوده و پرداختی نهایی شما همان مبلغ درج شده در قسمت بازپرداخت نهایی است.
کارمزد دیجی‌پی، در صورت استفاده از کل اعتبار به صورت نقدی دریافت می‌شود. با استفاده‌ی میزانی کمتر از اعتبار، مبلغ کارمزد نیز به تناسب کمتر‌ می‌شود.

همین حالا ثبت‌نام کنید
با دریافت وام از دیجی‌پی، جدیدترین انواع یخچال را قسطی بخرید

خرید قسطی انواع یخچال

 • 1

  یخچال فریز با فریزر بالا

  آزمایش‌شده و پرکاربرد. این مدل، سبک کلاسیک یخچال فریزر است و برای دهه‌ها در آشپزخانه‌ها حضورداشته است. در این مدل یخچال در قسمت پایین قرارگرفته که شاید برای قدبلندها چندان ایده آل نباشد اما هزینه‌ی پایین این مدل آن را به گزینه‌ای قابل قبول و پرطرفدار تبدیل کرده است. این سبک تقریباً ارزان‌ترین مدل یخچال فریزر است و مدل‌های مختلف آن در اندازه‌ها و قیمت‌های مختلف برای آشپزخانه‌های کوچک و بزرگ موجود است.

 • 2

  یخچال فریزر با فریزر پایین

  یخچال فریزهایی که فریزر در قسمت پایینی آن‌ها قرارگرفته است با دلایل بسیار خوبی محبو‌بیت زیادی دارند. معمولاً فضای این یخچال‌ها هم برای یخچال و هم فریزر کافی است. از طرفی یخچال خیلی بیشتر از فریزر استفاده می‌شود و بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند وقتی دنبال چیزی در یخچال می‌گردند وسایل در خط دیدشان باشند.

 • 3

  یخچال فریزر در فرانسوی

  یک یخچال فریزر در فرانسوی نمایی مدرن به آشپزخانه‌ی شما می‌دهد. نه‌تنها وجود فریزر در قسمت پایین باعث می‌شود فضای بیشتری را در اختیار داشته باشید امکان باز کردن تنها یک درب خروج هوای سرد را به مینیموم مقدار ممکن می‌رساند. بسیاری از یخچال‌های در فرانسوی قسمت فریزر دراور مانندی دارند که در این مدل‌ها در فرانسوی روی قسمت فریزر هم وجود دارد. درهای فرانسوی به فضای کمی برای باز شدن احتیاج دارند و درست مانند مدل‌های فریزر پایین، امکان جا دادن وسایل بزرگ در قسمت فریزر آن‌ها وجود دارد.

 • 4

  یخچال فریزر ساید بای ساید

  ساید بای سایدها یخچال فریزرهای نه‌چندان عمیقی هستند که در آن‌ها یخچال و فریزر به‌صورت عمودی در کنار هم قرار می‌گیرند. محدودیت عمق در این یخچال‌ها محدودیت‌های مختلفی برای قرار دادن مواد غذایی ایجاد می‌کنند. این یخچال فریزرها پرمصرف‌تر از سایر سبک‌های یخچال فریزر هستند اما مزایایی مانند فضای کوچک برای چرخش درب دارند. این یخچال فریزرها برای خانه‌هایی که جمعیت به نسبت زیادی دارند اما فضای آشپزخانه‌ی محدودی دارند می‌توانند گزینه‌ی مناسبی باشند. در بیشتر مدل‌های این یخچال فریزر دستگاه یخساز خارجی و خنک‌کننده‌ی آب هم وجود دارد.

 • 5

  یخچال فریزر دوقلو

  یخچال فریزرهای دوقلو بهترین گزینه‌ برای خانواده‌های پرجمعیت‌اند. در این حالت فضایی که برای یخچال و فریزر در اختیار دارید برابر است و هردوی آن‌ها می‌توانند مقدار زیادی مواد غذایی را در خود جا بدهند. نکته‌ی مهمی که درباره‌ی آن‌ها وجود دارد این است که این یخچال فریزها به فضای زیادی احتیاج دارند و در هر آشپزخانه‌ای قابل جا دادن نیستند. البته جابه‌جایی این یخچال فریزرها به نسبت یخچال‌هایی مانند یک ساید بای ساید بزرگ ساده‌تر است.

 • 6

  یخچال مینی

  نیازی به یک یخچال یا فریزر بزرگ ندارید؟ مینی یخچال‌ها برای شما طراحی شده‌اند. این یخچال‌ها مناسب‌ترین گزینه برای دفاتر کار، آشپزخانه‌های خیلی کوچک و زمان‌هایی است که می‌خواهید در اتاق یک یخچال دم دستتان داشته باشید. این یخچال‌ها با اندازه‌ها و قابلیت‌های مختلف به بازار آمده‌اند و به‌صورت تو کابینتی یا مستقل قابل خریداری هستند. شما می‌توانید براساس فضا و نیازتان یکی از آن‌ها را برای خودتان انتخاب کنید.

سوالات متداول
 • +-
  آیا برای دریافت وام خرید اقساطی یخچال نیاز به مراجعه حضوری است؟
  خیر، کلیه‌ی دریافت اعتبار دیجی‌پی برای خرید یخچال به صورت غیرحضوری انجام می‌شود.
 • +-
  از چه زمانی باید بازپرداخت اقساط یخچال شروع شود؟
  اولین قسط تاریخ یکم ماه بعد از انجام اولین خرید یخچال نمایش داده شده و آماده برای پرداخت خواهد بود
 • +-
  چه مدارکی برای دریافت وام خرید یخچال لازم هست؟
  مدارک لازم برای خرید یخچال قسطی به شرح زیر است : - تصویر پشت و رو کارت ملی جدید (در صورتی که کارت ملی تعویض نشده است باید تصویر رسید کارت ملی جدید به همراه شناسنامه و یا کارت ملی قدیمی بارگذاری شود). - چک صیادی به نام متقاضی یا اقوام درجه یک (مادر، پدر، فرزند، خواهر، برادر و یا همسر)، توجه داشته باشید در صورتی که چک اقوام درجه یک ارسال می‌شود حتما امضای شخص متقاضی هم در پشت چک لحاظ شده باشد.
مقالات مرتبط با یخچال قسطی
 • چطور با کمترین بودجه، بهترین یخچال را خریداری کنیم؟
  100 روز پیش
  چطور با کمترین بودجه، بهترین یخچال را خریداری کنیم؟
  اگر برنامه‌ای برای به‌روز‌رسانی آشپزخانه خود دارید، تعویض یخچال می‌تواند بخش مهمی از آن باشد. با توجه به اینکه محصولات متنوع با ..
 • پیشنهادتون به مریم برای خرید قسطی یخچال چیه؟
  154 روز پیش
  پیشنهادتون به مریم برای خرید قسطی یخچال چیه؟
  خرید جهیزیه کار چندان راحتی نیست و اغلب افراد برای خرید محصولات مقرون به صرفه و با کیفیت از افرادی با تجربه‌تر مشورت می‌گیرند. اینکه از چه ..
 • با ۲۰ میلیون وام دیجی‌پی، یخچال دلخواهت تو آشپزخونته
  332 روز پیش
  با ۲۰ میلیون وام دیجی‌پی، یخچال دلخواهت تو آشپزخونته
  یخچال و فریزر، ماشین لباس‌شویی یا مایکروویو؟ بین این لوازم خانگی کدام یک اولویت بیشتری برای‌تان دارد؟ به احتمال زیاد یخچال و فریزر! هر قدر هم ..