با درگاه پرداخت اشتراک دیجی‌پی
فرایند خرید یا تمدید سرویس‌های اشتراکی کسب و کار خود را آسان کنید
 • دوره آزمایشی
  دوره آزمایشی
  امکان تنظیم دوره آزمایشی برای قرارداد
 • دسترسی به پنل گزارش
  دسترسی به پنل گزارش
  امکان دسترسی به پنل‌های گزارش گیری برای کسب و کارها
 • انعطاف پذیری بالا
  انعطاف پذیری بالا
  انعطاف پذیری کامل در تعریف دوره زمانی اشتراک و دوره‌های پرداختی
 • تسهیل در عقد قراردادهای مشابه
  تسهیل در عقد قراردادهای مشابه
  امکان گروه‌بندی قراردادهای مشابه، جهت نمایش یک جا به کاربر
 • لغو قرارداد
  لغو قرارداد
  امکان لغو یک طرفه یا دو طرفه قرارداد
سرویس درگاه پرداخت اشتراک چیست؟

پرداخت حق عضویت یا درگاه پرداخت اشتراک، برای کسب و کارهایی که خدمات خود را در قالب بسته‌های اشتراک ارائه می‌دهند، طراحی شده است. این سرویس طی یک قرارداد سه جانبه، مجوز برداشت خودکار از کیف پول دیجی‌پی کاربر را با تأیید وی و به منظور پرداخت دوره‌ای خدمات مختلف دریافت می‌کند. طی این قرارداد، الگوهای مختلف قراردادی کسب و کار شما نمایش داده ‌می‌شود و کاربر الگوی مد نظر خود را انتخاب کرده و نخستین پرداخت را انجام می‌دهد. از آن پس بدون طی شدن روال‌های تکراری و زمانبر پرداخت الکترونیک، خدمات مدنظر کاربر در بازه‌های زمانی مشخص و مطابق قرارداد بصورت خودکار تمدید شده و وجه آن بصورت خودکار از کیف پول دیجی‌پی کاربر کسر می‌شود.

سرویس درگاه پرداخت اشتراک چیست؟
درﮔﺎه ﭘﺮداﺧﺖ اﺷﺘﺮاک ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺑﻪ ﺣﻔﻆ ﻣﺸﺘﺮی ﺷﻤﺎ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ‌ﮐﻨﺪ؟
درﮔﺎه ﭘﺮداﺧﺖ اﺷﺘﺮاک ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺑﻪ ﺣﻔﻆ ﻣﺸﺘﺮی ﺷﻤﺎ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ‌ﮐﻨﺪ؟

درگاه پرداخت اشتراک، فرایند سرویس‌های اشتراک محور با پرداخت دوره‌ای را تسهیل می‌کند و به آن سرعت می‌بخشد.این نوع پرداخت، مرحله‌ی انتقال به درگاه بانکی برای کاربرانی که در کیف پول دیجی‌پی خود موجودی لازم را دارند حذف کرده و تمدید اشتراک را بصورت خودکار، بدون نیاز به مراجعات تکراری و از طریق کیف پول دیجی‌پی انجام می‌دهد. هم‌چنین کاربر می‌تواند با فعال‌سازی برداشت مستقیم یا Direct Debit جهت شارژ خودکار کیف پول، دسترسی لازم را روی حساب بانکی خود به دیجی‌پی داده و اطمینان داشته باشد که کیف پول او همواره موجودی لازم را برای تمدید قراردادهای حق اشتراک مدنظر وی خواهد داشت.

چرا کیف پول ما بهترین راه حل برای این نوع پرداخت است؟

در حال حاضر میلیون‌ها نفر بعنوان کاربر فعال دیجی‌پی از کیف پول خود استفاده کرده و کیف پول آنها بصورت مستمر دارای موجودی قابل خرج است. افزون بر این، مبالغ متعدد و متنوعی در قالب جوایز، هدایا و مبالغ بازپرداخت خرید مشتریان دیجی‌کالا و سایر وبسایت‌های طرف همکاری دیجی‌پی به کیف پول این کاربران واریز می‌شود. به این ترتیب کسب و کارها می‌توانند بجای انتقال کاربران به درگاه بانکی و خرید از طریق کارت، از ظرفیت موجودی کیف پول کاربران استفاده نمایند. در این شرایط کاربر آن کسب و کار بجای خرید از کارت بانکی و کسر وجه از حساب بانکی خود، از موجودی قبلی کیف پول دیجی‌پی خود، خدمات مدنظر را خریداری می‌کند.

چرا کیف پول ما بهترین راه حل برای این نوع پرداخت است؟
برداشت مستقیم چیست؟
برداشت مستقیم چیست؟

برداشت مستقیم یا direct debit یک قرارداد بین دیجی‌پی و بانک مورد نظر کاربر است. طبق این قرارداد، کاربر می‌تواند مبلغ مشخصی را به عنوان کف موجودی کیف پول خود تعیین کند. زمانی که موجودی کیف پول، از مبلغ تعیین شده کمتر شود، دیجی‌پی به استناد تأیید کاربر و با مجوز بانک، مبلغ تعیین شده را بصورت خودکار از حساب بانکی کاربر برداشت کرده و کیف پول کاربر را شارژ می‌کند. به این ترتیب کاربر می‌تواند بدون مراجعه به درگاه پرداخت، در سریع‌ترین زمان ممکن پرداخت‌های خود را انجام دهد.

بانک‌های تحت پشتیبانی دیجی‌پی برای سرویس برداشت مستقیم
 • بانک سامان
 • بانک کشاورزی
 • بانک ملت
 • بانک شهر
 • بانک اقتصاد نوین
 • بانک دی
 • بانک سرمایه
 • بانک انصار
 • بانک سینا
 • بانک مهر ایران
 • پست بانک ایران
 • بانک ایران زمین
تعرفه‌ها
هزینه کارمزد هر تراکنش
هزینه کارمزد یک درصد از مبلغ هر تراکنش
تا سقف ۵,۰۰۰ تومان
به عنوان نمونه کسب و کارهایی که از درگاه پرداخت اشتراک دیجی‌پی برای دریافت وجه خدمات از کاربران خود استفاده نمایند؛ حتی اگر یک اشتراک یکساله به ارزش ۱ میلیون تومان را در اختیار کاربر خود قراردهند، تنها ۵ هزار تومان به عنوان کارمزد آن تراکنش به دیجی‌پی می‌پردازند.
هزینه کارمزد برای کسب و کارهای پرتراکنش مشمول تخفیف خواهد بود.
سوالات متداول درگاه پرداخت اشتراک
 • + -
  پرداخت مستمر حق اشتراک چیست؟

  خدمتی است که با استفاده از آن می‌توانید خدمات مبتنی بر اشتراک را به کاربران و مشتریان خود عرضه داشته و بدون نیاز به مراجعه و پرداخت مجزا در پایان هر دوره زمانی پرداخت، اشتراک کاربر را مطابق با الگوی زمانی و ریالی مدنظر خود تمدید نمایید.

 • + -
  آیا تعیین دوره‌های زمانی تمدید اشتراک در دیجی‌پی محدودیت خاصی دارد؟

  خیر، شما می‌‌توانید مبلغ و دوره زمانی تمدید عضویت را بصورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه تنظیم نمایید.

 • + -
  کاربر چگونه از موعد تمدید اشتراک خود اطلاع می‌یابد؟

  دیجی‌پی مطابق با برنامه مدنظر کسب و کار شما از یک بازه زمانی مشخص پیش از اتمام اشتراک کاربر، پیامک و نوتیفیکیشن لازم را برای کاربر هدف ارسال می‌نماید تا از موعد تمدید عضویت آگاه شده و درصورت عدم موجودی نسبت به شارژ کیف پول خود اقدام نماید.

 • + -
  پرداخت مستمر حق اشتراک چگونه انجام می‌شود؟

  مطابق با الگوی زمانی و ریالی مدنظر کسب و کار شما، مبلغ تمدید عضویت بصورت خودکار و در موعد مقرر از موجودی کیف پول کاربر نزد دیجی‌پی کسر و به حساب کسب وکار شما منتقل می‌گردد.

 • + -
  اگر کیف پول کاربر موجودی کافی نداشته باشد؛ پرداخت مستمر حق اشترک لغو می‌شود؟

  دیجی‌پی از یک بازه زمانی مدنظر کسب و کار شما اقدام به ارسال متن مدنظر شما از مسیر پیامک و نوتیفیکیشن اپلیکیشن می‌نماید تا کاربر نسبت به شارژ کیف پول خود اقدام کند. البته کاربر همچنین تشویق می‌شود تا خدمت پرداخت مستقیم یا Direct Debit را نیز روی کیف پول خود فعال نماید تا درصورت عدم موجودی کیف پول؛ مبلغ مورد نیاز بصورت مستقیم از حساب کاربر به کیف پول وی منتقل شده و امکان انجام پرداخت‌های مستمر را فراهم کند. البته بدیهی‌ست که درصورت عدم اقدام کاربر به شارژ کیف پول خود، یا عدم موجودی حساب بانکی متصل به سرویس Direct Debit ایشان، تراکنش مربوطه ناموفق خواهد بود.

 • + -
  هزینه استفاده از این سرویس چقدر است؟

  درحال حاضر استفاده از این سرویس برای کسب و کار شما دربرگیرنده یک کارمزد ریالی معادل 1 درصد از مبلغ هر تراکنش مربوط به حق عضویت خواهد بود.

 • + -
  امکان استفاده از این سرویس روی اپلیکیشن کسب و کار من نیز فراهم است؟

  بله شما می‌توانید از این سرویس هم روی اپلیکیشن و هم روی وب‌سایت مربوط به کسب وکار خود استفاده نمایید.

 • + -
  آیا کاربران من باید برای استفاده از این سرویس از قبل اپلیکیشن دیجی‌پی را نصب کرده باشند؟

  خیر، به محض درخواست کاربر شما برای استفاده از این سرویس، کیف پول دیجی‌پی برای ایشان ایجاد شده و از آن پس می‌توانند جهت شارژ کیف پول و یا فعالسازی سرویس شارژ خودکار کیف پول با استفاده ازDirectDebit ، اپلیکیشن دیجی‌پی را نصب نمایند.

 • + -
  آیا درصورت عدم موجودی کیف پول کاربر کسب وکار من و ناموفق بودن تراکنش تمدید اشتراک وی، من مطلع می‌شوم؟

  کاربر تا مدتی که شما در قرارداد ایشان مشخص کرده اید، فرصت خواهد داشت که کیف پول خود را شارژ کند، در همین زمینه دیجی‌پی نیز چند بار از طریق پیامک و نوتیفیکیشن به او یادآوری خواهد کرد. با این حال اگر مهلت پرداخت مدنظر کسب وکار شما تمام شود، قرارداد او به طور خودکار منقضی شده و شما با استفاده از سرویس‌های استعلامی دیجی‌پی از وضعیت آن مطلع خواهید شد.

 • + -
  آیا دیجی‌پی پنل گزارش‌گیری لازم برای اطلاع از وضعیت تراکنش‌های حق اشتراک و جزییات هر تراکنش را در اختیار من قرار می‌دهد؟

  بله، پنل های لازم برای نمایش، جستجو، فیلتر و خروجی گرفتن از تراکنش‌های درگاه اشتراک دیجی‌پی، به همراه جزئیات قرارداد‌ها و فاکتور‌های ساخته شده همه در اختیار شما قرار می‌گیرند.

 • + -
  آیا کاربر من می تواند در هر زمانی نسبت به لغو سرویس از روی اپلیکیشن دیجی‌پی اقدام کند؟

  در صورتی که شما این امکان را روی سرویس خود فعال کنید، کاربر می تواند به صورت یک طرفه قرارداد را لغو کند. در این صورت دیجی‌پی نیز می‌تواند از جانب شما و طبق قوانینی که در زمان تعریف قرارداد مشخص کرده اید، عملیات بازگشت وجه را انجام دهد.

 • + -
  آیا من امکان غیرفعال‌سازی سرویس حق اشتراک را دارم؟ چگونه؟

  بله شما می‌توانید توسط سرویسی که برای لغو یک طرفه قرارداد در اختیار شما قرار می‌گیرد هر قراردادی را لغو کرده و از ادامه ارائه اشتراک به آن کاربر خودداری کنید، در زمان لغو دیجی‌پی نیز یک پیامک برای کاربر در همین راستا ارسال می‌کند.