پرداخت‌یار دیجی‌پی

برای رشد کسب و کارتان، فرآیند پرداخت خود را با پرداخت‌یار دیجی‌پی بروز کنید
 • صرفه‌جویی در وقت و هزینه در سریع‌ترین زمان ممکن، امکان پرداخت الکترونیکی در وب‌سایت خود را فعال کنید.
 • سرعت و امنیت بالای انجام تراکنش کارنامه درخشان دیجی‌پی در ارائه خدمات پرداخت به دیجی‌کالا و مدیریت درگاه پرداخت این وب‌سایت، گواه بر توانایی مدیریت تراکنش‌های شما به صورت تخصصی است.
 • امکان تسویه اتوماتیک مجموع کل مبلغ تراکنش‌های انجام شده روی درگاه پرداخت وب‌سایتتان را می‌توانید روزانه به طور اتوماتیک دریافت کنید.
 • پشتیبانی ‌حرفه‌ای دیجی‌پی تیمی از کارشناسان حرفه‌ای دیجی‌پی در تک تک مراحل دریافت درگاه پرداخت واسط کنار شما هستند تا در صورت بروز هر مشکلی به شما کمک کنند.
 • بدون هزینه راه‌اندازی سرویس با استفاده از پشتیبانی و خدمات ارائه شده در شرکت دیجی‌پی می‌توانید مستندات مربوطه را دریافت کنید و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای درگاه پرداخت خود را فعال کنید.
 • بدون نیاز به دریافت نماد و مجوز‌ خاص به منظور استفاده از این خدمات به دریافت نماد و مجوز خاصی نیاز ندارید. دیجی‌پی سعی دارد تا با هموار کردن مسیر، شما را هرچه‌ سریع‌تر به کسب درآمد و دستیابی به هدفتان نزدیک کند.
خدمات پرداخت‌یاری دیجی‌پی

تجربه‌ی پرداخت موفق هم برای مشتری و هم برای مالک فروشگاه مجازی از اهمیت بالایی برخوردار است. درگاه پرداخت خوب باید روان، سریع، امن و قابل اعتماد باشد. از طرفی کسب نماد اعتماد الکترونیکی از دیگر چالش‌های کسب و کار و فروشگاه‌های اینترنتی محسوب می‌شود که به زمان و انرژی زیادی احتیاج دارد. اغلب کسب و کارها پس از دریافت این نماد می‌توانند برای وب‌سایت خود از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت (PSP)، درگاه پرداخت بگیرند و تراکنش‌های خود را از این طریق مدیریت کنند. اما فرایند دریافت نماد اعتماد الکترونیکی و درگاه پرداخت به قدری پیچیده و زمانبر است که درنهایت بسیاری از کسب و کارها از دریافت آن منصرف می‌شوند. در این میان شرکت‌های مختلفی برای تسهیل پرداخت‌های الکترونیک از سوی بانک مرکزی تعریف شده‌اند تا افراد حقیقی و حقوقی را به شبکه الکترونیکی پرداخت متصل کنند.

دیجی‌پی یکی از شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات پرداخت‌یاری است که با فروشگاه‌های مجازی که در این حوزه قصد فعالیت دارند، همکاری می‌کند. افراد حقیقی و حقوقی با استفاده از خدمات پرداخت‌یاری دیجی‌پی می‌توانند بدون نیاز به هزینه راه اندازی سرویس از خدمات درگاه پرداخت بهره ببرند. استفاده از سرویس پرداخت‌یاری دیجی‌پی، علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌، به کسب و کارهای کوچک اعتبار می‌بخشد.

رابط کاربری جذاب و تضمین عملکرد مناسب
شما به عنوان یک مالک فروشگاه مجازی از اهمیت ارائه رابط کاربری مناسب و جذاب به عنوان یک اصل مهم ”که کاربر چقدر آسوده و راحت به محصول و خدمات نهایی شما دسترسی پیدا می‌کند“ و همچنین تضمین عملکرد خوب و پایدار وب‌سایت یا برنامه خود آگاه هستید، اما اگر تجربه پرداخت خوب نباشد، چطور؟! در نهایت اعتماد مشتری به شما سلب می‌شود؛ نرخ فروش کاهش یافته و سطح تعامل مشتری کاهش می‌یابد. درگاه پرداخت نقش مهمی در شکل‌گیری و بهبود تجربه خرید مشتری دارد. یک درگاه پرداخت خوب باید روان، سریع، امن و قابل اعتماد باشد.
کیف پول (به‌ زودی)
درگاه پرداخت در یک فروشگاه مبتنی بر تجارت الکترونیکی باید به درستی راه‌اندازی شود. اگر درگاه عملکرد مناسبی نداشته باشد، ممکن است سبدهای خرید بسیاری نیمه کاره رها شوند و نهایتا منجر به از دست دادن مشتری و فروش و ضرر به کسب و کار شما می‌شود. پیاده‌سازی درگاه پرداخت کاربردی که روش‌های مختلف پرداخت مانند کارت‌های عضو شتاب، کارت‌های اعتباری، کیف پول الکترونیک را پوشش می‌دهد با اخذ گواهینامه‌ها و نمادهای امنیتی قابل اعتماد می‌تواند رمز موفقیت و اعتباربخش بلند مدت فروشگاه آنلاین شما باشد. درواقع با بهره‌مندی از پرداخت مبتنی بر کیف پول الکترونیک در مجموعه دیجی‌پی، می‌توانید مسیرهای پرداخت بیشتری را پیش‌روی مشتری خود قرار دهید. این امکان به زودی به درگاه پرداخت واسط اضافه خواهد شد.
تعرفه‌ها
سه ماه نخست استفاده از خدمات پرداخت‌یاری دیجی‌پی رایگان است.
 • هزینه کارمزد 1 درصد از مبلغ هر تراکنش تا سقف 3,000 تومن
  به عنوان نمونه اگر از ابتدای ماه چهارم، تراکنش 1 میلیون تومانی داشته باشید، فقط 3 هزار تومان به عنوان کارمزد پرداخت می‌کنید.
مراحل دریافت درگاه پرداخت واسط
 • 01
  ثبت‌نام
  روی دکمه‌ی دریافت درگاه پرداخت واسط کلیک کرده و اطلاعات اولیه خود را ثبت کنید
 • 02
  تکمیل اطلاعات و بارگذاری مدارک
  پس از ثبت اطلاعات اولیه کارشناسان دیجی‌پی با شما تماس گرفته، مدارک و سایر اطلاعات موردنیاز را از شما دریافت می‌کنند.
 • 03
  بررسی درخواست و وب‌سایت توسط دیجی‌پی
  درخواست تقاضای شما برای دریافت درگاه پرداخت واسط، توسط کارشناسان دیجی‌پی مورد بررسی قرار می‌گیرد و درصورتیکه کلیه موارد منطبق با شرایط اعلام شده باشد جهت صدور ترمینال به شرکت‌های ارائه دهندگان خدمات پرداخت الکترونیکی (psp) ارسال می‌شود و پس از صدور موفق ترمینال برای شرکت شاپرک ارسال خواهد شد
 • 04
  بررسی متقاضیان شاپرک
  پس از بررسی نهایی درخواست شما توسط کارشناسان شاپرک درگاه فعال شده و شما می‌توانید مشتریان خود را به طریق درگاه پرداخت الکترونیکی هدایت کنید
مستندات فنی جهت بررسی مستندات فنی و شروع پیاده سازی، می‌توانید به لینک زیر رجوع کنید:
درصورت وجود سوالات فنی درخصوص راه اندازی درگاه با ایمیل merchant.support@mydigipay.com مکاتبه فرمایید.
سوالات متداول
 • +-
  تفاوت درگاه پرداخت هوشمند با درگاه واسط پرداخت‌یاری چیست؟
  معیار تصمیم گیری برای استفاده از خدمات متنوع دیجی‌پی، شرایط و مدارک کاری و البته تعداد تراکنش‌های ماهانه کسب و کار اینترنتی شماست. چنانچه برای کسب و کار اینترنتی خود، نماد اعتماد الکترونیک دریافت کرده‌اید؛ می‌توانید با پرداخت هزینه پشتیبانی سالانه (درحال حاضر معادل 10 میلیون ریال) از خدمت درگاه پرداخت هوشمند دیجی‌پی استفاده نمایید. البته درصورتیکه شما حجم تراکنش روزانه خود روی درگاه پرداخت هوشمند دیجی‌پی را به بالای روزی 1500 عدد تراکنش ارتقا دهید؛ از پرداخت هزینه پشتیبانی سالانه معاف خواهید شد. گرچه درگاه پرداخت واسط دیجی‌پی در حال حاضر از ویژگی استفاده و ارزیابی همزمان بیش از 5 درگاه معتبر شرکت‌های پرداخت الکترونیک (PSP) را ندارد؛ اما بدون در نظر گرفتن شرایط پیچیده و اخذ مدارکی نظیر نماد اعتماد الکترونیک به شما اجازه می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن امکان پرداخت آنلاین از مسیرهای قانونی و امن را برای مشتریان خود فراهم کنید.
 • +-
  چگونه باید کارمزد تراکنش‌هایی که روی درگاه واسط فروشگاهم انجام می‌شود را پرداخت کنم؟
  برای پرداخت کارمزد تراکنش ها لازم نیست اقدام جداگانه‌ای انجام دهید. هنگام انجام هر تسویه روزانه مطابق با قوانین پرداخت‌یاری بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سهم دیجی‌پی بابت کارمزد تراکنش‌های انجام شده از مجموع مبلغ تراکنش‌های انجام شده در وبسایت فروشگاه شما، به طور خودکار کسر شده و باقیمانده مبلغ به حساب‌تان واریز می‌شود.
 • +-
  چگونه با پشتیبانی دیجی‌پی تماس برقرار کنم؟
  شما برای طرح پرسش‌های فنی خود می‌توانید با ایمیل Merchant.support@mydigipy.com و برای طرح پرسش‌های مربوط به مدارک و شرایط و روند ثبت‌نام می‌توانید با ایمیل Merchant@mydigipay.com در ارتباط باشید. درغیراینصورت می‌توانید با شماره 02161930400 تماس برقرار کنید.
 • +-
  استفاده از درگاه پرداخت واسط دیجی‌پی برای چه کسب وکارهای ممنوع است؟
  حسب ضوابط و قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت شاپرک و سایر قوانین تجارت و کسب وکار در ایران موارد منع استفاده از تمامی خدمات دیجی‌پی (از جمله خدمت پرداختیاری) شامل و نه محدود به کسب وکارهای زیر است: فعالیت در قالب شرکت‌های هرمی؛ خريد و فروش کالاهای ممنوعه؛ اموال غیرمنقول؛ کارت‌های بخت‌آزمایی، قمار و شرط‌بندی؛ انواع فیلترشکن و موارد عبور از فيلترينگ جمهوری اسلامی ايران
 • +-
  استفاده از خدمات پرداخت‌یاری دیجی‌پی برای چه افرادی مجاز است؟
  طبق مواد 210 و 211 قانون مدنی، سرویس دیجی‌پی برای اشخاصی است که اهلیت معامله را داشته، بالغ، عاقل و رشید محسوب شوند. شما با ثبت درخواست استفاده از خدمات پرداخت‌یاری دیجی‌پی، تایید می‌نمایید که شرایط ذکر شده را دارا هستید.