دومین نشست تخصصی در هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران با موضوع لندتک، با حمایت شرکت دیجی‌پی، روز ۲۱ دی در سالن همایش‌های مرکز آفرینش‌های کانون برگزار می‌شه.

 

به‌گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، این شرکت فین‌تک در راستای اهداف توسعه‌ای خودش در زمینه فناوری‌های نوین مالی، حامی دومین نشست نمایشگاه تراکنش ایران شده که قرارِ با عنوان «لندتک و فرصت‌های پیش رو» طی روز سه‌شنبه ۲۱ دی با حضور کارشناس‌های این حوزه از بخش‌های خصوصی و دولتی برگزار بشه. نمایشگاه تراکنش ایران، نمایشگاهی تخصصی در حوزه فناوری‌های مالی محسوب می‌شه که مرکز فرهنگ‌سازی آموزشی بانکداری الکترونیک، موسوم به فابا، مرکزی خصوصی و کانونی برای فعالان فناوری‌های نوین مالی ایران با همراهی تصمیم‌گیران صنعت بانکداری و پیشروان فناوری پرداخت در ایران، هرساله اون رو برگزار می‌کنه.

 

مجموعه نشست‌های تخصصی این نمایشگاه جزو پرطرف‌دارترین بخش‌های اون هستن؛ به همین خاطر، دیجی‌پی رسالت خودش دونسته که با حمایت از برگزاری یکی از نشست‌های سال جاری، گام مهمی در جهت ایجاد فضای بحث و تبادل نظر کارشناسان و متخصصان حوزه‌های مالی، بانکداری و فناوری‌های مربوطه برداره. این نشست تخصصی از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵ روز سه‌شنبه، ۲۱ دی، در محل سالن همایش‌های مرکز آفرینش‌های کانون، هتل لاله برگزار می‌شه. ضمن اون‌که از طریق صفحه رسمی مرکز فابا در اینستاگرام هم به‌صورت زنده پخش می‌شه.

 

در این نشست، هومن امینی، مدیرعامل دیجی‌پی، علیرضا سفیدپور، مدیرکل توسعه کسب‌وکار اعتباری دیجی‌پی، حسن محمودی، مدیرکل اداره بانکداری شخصی بانک ملت، حجت مقیمی، رئیس اداره توسعه محصول و کسب‌وکار بانک تجارت، و حمید قیطاسوند، رئیس اداره کل بازاریابی پست بانک ایران به‌عنوان کارشناس حضور دارن و ضمن بیان دیدگاه‌های خودشون درباره لندتک و فرصت‌های پیش روی اون، به پرسش‌ها علاقمندها و شرکت‌کننده‌های نشست هم پاسخ میدن.

 

هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران با حضور بیش از صد نفر از مدیران، کارشناسان و متخصصان حوزه‌های بانکداری و فناوری‌های نوین مالی، طی روزهای ۲۱ و ۲۲ دی، در قالب نشست‌ها و میزگردها، کارگاه‌های معرفی محصول و دوره‌های تخصصی برگزار می‌شه. برنامه‌های هفتمین نمایشگاه تراکنش ایران، روز ۲۲ مهر سال جاری، با حضور ده‌ها نفر از مدیران ارشد نظام بانکداری کشور و با سخنرانی دکتر خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی و همین‌طور دکتر صالح‌آبادی، رئیس کل بانک مرکزی ایران، به‌صورت رسمی رونمایی شدن. علاقمندان به اطلاعات بیشتر و شرکت در این نمایشگاه و حضور در نشست‌های تخصصی، می‌تونن به وب‌سایت رسمی نمایشگاه تراکنش ایران مراجعه کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *