دیجی‌پی، تاکسی‌ها رو پر از جایزه کرده!

فکر کن مثل همیشه برای رسیدن به محل کارت سوار تاکسی بشی، ولی برخلاف همیشه، با یه کد تخفیف برای خرید از سوپرمارکت دیجی‌کالا از تاکسی پیاده بشی! چطوری؟! خیلی ساده! فقط با استفاده از «اپلیکیشن دیجی‌پی» برای پرداخت کرایه!

جذابیت‌های سوپراپلیکیشن دیجی‌پی اکثر خدمات مختلف و موردنیاز رو در یه محیط ساده و کاربرپسند جمع کرده تا شما در عرض چند دقیقه، کارهای چندساعته رو انجام بدید. حالا یه خبر جذاب داریم:

دیجی‌پی برای تاکسی‌دارها و تاکسی‌سوارهایی که از اپلیکیشن دیجی‌پی برای پرداخت و دریافت کرایه استفاده می‌کنن، کلی جایزه‌های ارزشمند آماده کرده؛ یعنی هم برای راننده‌های زحمتکش و درجه‌یک تاکسی‌های شهری، و هم برای مسافران پرانرژی که با لبخند سوار تاکسی می‌شن و برای پرداخت کرایه هم از اپلیکیشن دیجی‌پی استفاده می‌کنن.

جایزه‌ها چی هستن؟

تو این جشنواره دیجی‌پی، سه قرعه‌کشی مختلف هفتگی و ماهیانه و سالیانه برای رانندگان تاکسی و مسافرانشون داریم. حالا جایزه‌ها و شرایط شرکت رو یکی‌یکی براتون توضیح می‌دیم:

۱. قرعه‌کشی ماهیانه برای رانندگان خوش‌ذوق تاکسی‌های شهری

هر ماه بین رانندگانی که از اپلیکیشن دیجی‌پی استفاده کنن، قرعه‌کشی می‌کنیم و یک جایزه ۲میلیون تومنی برای خرید از سوپرمارکت دیجی‌کالا تقدیم می‌کنیم. یعنی اگه برنده این جایزه بشید، می‌تونید تا ۲میلیون تومن، هر چی خواستید، از سوپرمارکت دیجی‌کالا خرید کنید!

  • رانندگان تاکسی‌های شهری، برای شرکت در این قرعه‌کشی ماهیانه، باید حداقل ۱۵۰ کرایه تاکسی رو از طریق اپلیکیشن دیجی‌پی دریافت کرده باشن. هرچی تعداد تراکنش بیشتر، شانس برنده‌شدن هم بیشتر!

۲. قرعه‌کشی سالیانه باز هم برای رانندگان دوست‌داشتنی تاکسی‌های شهری

علاوه‌ بر قرعه‌کشی‌های ماهیانه، یه قرعه‌کشی سالیانه هم داریم. جایزه این قرعه‌کشی، یه سال خرید رایگان از سوپرمارکت دیجی‌کالاست! البته هر ماه تا سقف ۱میلیون تومن می‌تونید خرید کنید. فکرش رو بکنید! هر ماه، یک‌میلیون تومن خرید از سوپرمارکت دیجی‌کالا، اون‌هم تا یک سال!

  • این قرعه‌کشی سالیانه با جایزه جذابی که داره، ویژه رانندگانیِ که بیشترین تعداد تراکنش با اپلیکیشن دیجی‌پی رو در طول سال ثبت کنن.

۳. قرعه‌کشی هفتگی برای مسافران عزیز تاکسی‌های شهری

دیجی‌پی نه‌ فقط به رانندگان تاکسی، بلکه به مسافرانی هم که از اپلیکیشن دیجی‌پی برای پرداخت کرایه تاکسی استفاده کنن، جایزه می‌ده. چه جایزه‌ای؟ دیجی‌پی هر هفته ۱۰۰ کد تخفیف ۵۰ هزار تومنی برای خرید از سوپرمارکت دیجی‌کالا بین مسافران تاکسی‌های شهری که از اپ دیجی‌پی برای پرداخت استفاده کنن، قرعه‌کشی می‌کنه.

  • شانس شرکت در قرعه‌کشی‌های هفتگی اپلیکیشن دیجی‌پی، برای مسافرانی هست که طی همون هفته از این اپ برای پرداخت کرایه تاکسی استفاده کنن. پس سعی کنید هربار سوار تاکسی می‌شید، با دیجی‌پی کرایه رو پرداخت کنید، تا هر هفته تو قرعه‌کشی شرکت داده بشید.

حالا چطوری تو این قرعه‌کشی‌ها شرکت کنم؟

خیلی ساده‌ست! فقط کافیِ «اپلیکیشن دیجی‌پی» رو از استورهای معتبر دانلود و نصب کنید. بعد از نصب و بازکردن این اپ، یه گزینه‌ای با عنوان «کرایه تاکسی» می‌بینید. روی کرایه تاکسی که کلیک می‌کنید، وارد صفحه‌ای می‌شید که بارکدخوان داره.

حالا هربار سوار تاکسی می‌شید و می‌خواهید کرایه پرداخت کنید، به‌جای اسکناس‌هایی که استفاده‌شون تو این شرایط کرونایی درست نیست، این بارکدخوان رو جلوی بارکد تاکسی بگیرید و تمام! هم کرایه پرداخت می‌شه، هم تو قرعه‌کشی‌های گوناگون دیجی‌پی شرکت داده می‌شید. دیگه چی از این بهتر؟!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 2 =