اپلیکیشن دیجی‌پی چه امکاناتی را برای مدیریت دخل ‌و خرج شخصی شما ارائه می‌کند؟

یکی از مهم‌ترین چیزهایی که هرکسی این روزها به آن احتیاج دارد مدیریت درآمدها و هزینه‌هاست. برای اینکه بتوانید در درازمدت به امنیت مالی دست پیدا کنید باید بتوانید میان درآمدها و هزینه‌هایتان را مشخص کنید، هزینه‌های اضافی را حذف کنید و برای اهداف مالی برنامه‌ریزی کنید.

این روزها ابزارهای زیادی وجود دارند که به شما در مدیریت دخل‌ و خرج کمک زیادی می‌کنند. یکی از این ابزارها اپلیکیشن پرداخت دیجی‌پی است. این اپلیکیشن برای بهره‌مندی از انواع خدمات پرداخت الکترونیک و همچنین استفاده از خدمات خرید اقساطی از دیجی‌کالا طراحی شده است.

کیف پول دیجی‌پی، راهی برای مدیریت هزینه‌ها

یکی از امکانات قابل ‌توجهی که اپلیکیشن دیجی‌پی در اختیار شما قرار داده است داشتن یک کیف پول الکترونیکی است که شما می‌توانید آن را به کمک کارت‌های بانکی‌تان شارژ کنید و البته هر زمان که خواستید موجودی آن را به کیف پول دیگران منتقل کنید.

با کیف پول الکترونیکی‌تان می‌توانید سیم‌کارت اعتباری‌تان را شارژ کنید، بسته‌ی اینترنت بخرید، قبض آب و برق و گاز و تلفن را پرداخت کنید و حتی عوارض جاده‌ای و کرایه تاکسی پرداخت کنید. می‌توانید برای مدیریت هزینه‌های مربوط به تلفن همراهتان مبلغ خاصی را به‌عنوان سقف خرید شارژ و اینترنت در آغاز ماه در کیف پول الکترونیکی‌تان بریزید تا دیگر بیش از اندازه برای این موارد هزینه نکنید. کاربرانی که از سرویس دیجی پلاس استفاده می‌کنند هم می‌توانند هدیه‌های نقدی خود را به‌عنوان اعتبار خرید از دیجی‌کالا در کیف پول اعتباری‌شان دریافت کنند.

مدیریت کارت‌ها و دریافت‌ها و پرداخت

یکی از مهم‌ترین امکاناتی که اپلیکیشن دیجی‌پی در اختیار شما قرار می‌دهد امکان مدیریت کارت‌هاست. شما می‌توانید کارت‌های بانکی خود را در این اپلیکیشن ذخیره کنید و سپس تمام تراکنش‌های مالی خود را به کمک آن‌ها انجام دهید. یکی از مهم‌ترین مزایای جابه‌جایی پول با اپلیکیشن دیجی‌پی این است که در بخش تراکنش‌ها می‌توانید تمام جابه‌جایی‌های مالی خود را با تاریخ و نام دریافت‌کننده یا پرداخت‌کننده ببینید و به این صورت بدون اینکه مجبور باشید هزینه‌ها را جداگانه ثبت کنید فهرستی از پرداخت‌های الکترونیکی که در طی ماه‌های قبلی داشته باشید را می‌بینید.

اپلیکیشن دیجی‌پی به خدمات اسکن بارکد هم مجهز است که به کمک آن می‌توانید کرایه تاکسی هم پرداخت کنید. با توجه به اینکه امکان پرداخت برای خیریه‌های مختلف، عوارض جاده‌ای، طرح ترافیک، جریمه‌های رانندگی، مالیات، عوارض شهرداری و … هم در دیجی‌پی وجود دارد شما می‌توانید گزارش تک تک این هزینه‌ها را هم داشته باشید و همه‌ی آن‌ها را با دیجی‌پی سروسامان دهید.

خدمات بیمه در دیجی‌پی

یکی از مهم‌ترین نیازهای هر شخصی که باید برنامه‌ریزی مالی درستی هم برای آن انجام شود خدمات بیمه است. در بخش بیمه در اپلیکیشن دیجی‌پی می‌توانید بیمه‌های مختلف از بیمه‌ی درمانی تا بیمه‌ی بدنه و شخص ثالث اتومبیل تا بیمه‌ی عمر و آتش‌سوزی و … را پیدا کنید. دیجی‌پی انواع طرح‌های بیمه‌ای را به شما عرضه می‌کند و شما می‌توانید با توجه به نیازها، اولویت‌ها و بودجه‌بندی خودتان بهترین گزینه را برای خودتان انتخاب کنید. هر پرداختی که برای بیمه انجام دهید هم در فهرست تراکنش‌های اپلیکیشن هم قرار خواهد گرفت و در نتیجه صورت حساب کاملی از هزینه‌هایتان در اختیار خواهید داشت.

خرید اقساطی از دیجی‌کالا

یکی از مهم‌ترین امکان‌هایی که اپلیکیشن دیجی‌پی در اختیار کاربران قرار داده است امکان خرید قسطی از دیجی‌کالا است. به کمک اپلیکیشن دیجی‌پی بدون نیاز به مراجعه‌ی حضوری می‌توانید هرکدام از طرح‌های خرید اعتباری که برای خودتان مناسب می‌دانید را انتخاب کنید. پس از آپلود کردن مدارک خواسته شده و بدون نیاز به وجود ضامن، کیف پول دیجی‌پی شما شارژ خواهد شد و شما می‌توانید به کمک این اعتبار ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومانی خریدتان از دیجی‌کالا را به صورت قسطی انجام دهید.

3 نظرات
 1. سعید وردشت می گوید

  واقعا عالیه مثل دیجی پی نیست نصب کنید که ضرر نمیکنید

 2. محمود می گوید

  سلام وقت بخیر
  عالی هر روز بهتر از دیروز

 3. ناهید می گوید

  عالی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + three =