دیجی‌پی باهوش‌تر از همیشه؛ با به‌روزرسانی جدید اپلیکیشن دیجی‌پی بیشتر آشنا شوید

اگر از اپلیکیشن دیجی‌پی استفاده می‌کنید و اپلیکیشن را به‌روزرسانی کرده باشید، حتما متوجه تغییرات ظاهری و تجربه‌ کاربری جدید در اپلیکیشن شدید. با ما همراه باشید تا سه مورد از مهم‌ترین تغییرات در اپلیکیشن دیجی‌پی رو بررسی کنیم:

 • امکان شخصی سازی خدمات

اپلیکیشن دیجی‌پی خدمات بسیار متنوعی از پرداخت قبض گرفته تا کارت به کارت و خرید بسته‌ی اینترنتی را ارائه می‌دهد. در جدیدترین به‌روزرسانی اپلیکیشن دیجی‌پی کاربرد دکمه‌ی بیشتر تغییر کرده است. پیش‌تر شما با لمس این دکمه می‌توانستید به تمام خدمات دیجی‌پی دسترسی پیدا کنید. در جدیدترین به روزرسانی، شما علاوه بر دسترسی به سایر خدمات امکان ویرایش آنها را خواهید داشت. با لمس آیکون بیشتر و به دنبال آن، لمس آیکون ویرایش در سمت چپ، امکان شخصی سازی و جابه‌جایی خدمات مختلف برای شما فراهم می‌شود. شما می‌توانید ۷ خدمت مورد استفاده‌ی خود را برای دسترسی سریع‎ در صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن انتخاب کنید و آن را متناسب با سلیقه‌ی خود بچینید. پس از انتخاب خدمات دلخواه خود دکمه‌ی ذخیره را لمس کنید تا تغییرات در صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن اعمال شود. این گزینه به شما کمک می‌کند تا خدمات مختلف دیجی‌پی را براساس نیازهای خود شخصی سازی کنید و به آنها دسترسی سریع داشته باشید.

اپلیکیشن دیجی پی

 • اضافه شدن کارت خرید اقساطی

خرید اقساطی یکی از مهم‌ترین امکاناتی است که دیجی‌پی در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن دیجی‌پی، برای دریافت وام ثبت‌نام کنید. در جدیدترین به‌روزرسانی اپلیکیشن، شما می‌توانید وضعیت خود را از طریق کارت خرید اقساطی پیگیری کنید. به عنوان مثال اگر قصد دریافت وام خرید کالا دارید با لمس ثبت‌نام و دریافت اعتبار می‌توانید مبلغ اعتبار و تعداد اقساط را تعیین کنید و فرایند ثبت‌نام را آغاز کنید. اگر پیش‌تر ثبت‌نام کرده‌ باشید این کارت وضعیت ثبت‌نام شما را نشان می‌دهد، هم‌چنین اگر در حال پرداخت اقساط باشید، تاریخ اقساط بعدی را به شما نمایش می‌دهد. به این ترتیب بلافاصله پس از بازکردن اپلیکیشن دیجی‌پی می‌توانید از وضعیت خرید اقساطی خود اطلاع پیدا کنید.

خرید اقساطی دیجی پی

 • سرویس کارت به کارت

سرویس کارت به کارت یکی از خدمات پرطرفدار دیجی‌پی به شمار می‌آید. این سرویس در جدیدترین به‌روزرسانی اپلیکیشن ظاهری جدید پیدا کرده و در صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن به عنوان یک کارت در قسمت بالا اضافه شده است. اگر دست خود را روی کارت قرار دهید و سپس آن را به سمت بالا یا پایین بکشید، کارت‌ها به ترتیب ورق می‌خورند. به این ترتیب می‌توانید به سرعت به کارت مورد نظر خود دسترسی داشته باشید و کارت مبدا را از میان کارت‌های بانکی انتخاب کنید. با لمس گزینه‌ی انتقال از کارت در قسمت پایین کارت، شما وارد فرایند کارت به کارت می‌شوید و می‌توانید شماره‌ی کارت مقصد را وارد یا از بخش مدیریت کارت‌ها، کارت مقصد را انتخاب کنید. هم‌چنین با کشیدن کارت به سمت چپ یا راست می‌توانید از سایر امکانات اپلیکیشن دیجی‌پی مثل خرید اقساطی یا کیف پول بهره‌مند شوید.

کارت به کارت دیجی ‌پی

 

2 نظرات
 1. حشمت مرادی می گوید

  باسلام
  برای مدیران وعوامل محترم دیجی که همواره با ایده های نو ساده وعملیاتی مطابق با میل وذائقه احاد جامعه وازطرفی دررقابت باسرعت پیشرفت خدمات دردنیا حرف جدیدوتازه ای درمیاندازدوبنوعی ازچنان اعتبار واعتماد وقدرت منابع نرم افزاری برخورداراست که قادراست هرنوع خدماتی باسرعت ودقت وتکریم بی بدیل ، درسیطره حغرافیای کشوربه مشتریان چتدملیونی ارائه نمایدیقیتا میتوان ازآن بعنوان دولتی دردولت درعین گمنامی دستان خدوم گردانندگان اطاق فکر این مجموعه ، که ازکوچکترین نیاز(ازدوران جنینی تا واپسین نیازهای مادی دوران حیات آدمی)درعرصه دیجی بی منت دریافت نماید خودمایه مسرت وافتخارملی است واگرهرکسی با قدری تامل وتعقل قیاسی با مدیریت خانواده چتدنفره خویش نمایدبه عظمت آن راتحسین ودرودمیفرستدوحتمابه سهم خویش شکرگزارچنین نعمتی همچتین فراهم کنندگان بستر ش هستم…دریک کلام خداقوت

 2. یاسرکاکایی چشمه پونه می گوید

  سلام من امروز ۱میلیون میبرم حتمان انشاله خداروزیتونو بده آمین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 1 =